W trosce o swoich najbliższych można skorzystać z oferty ubezpieczeń na życie oferowanych przez TUnŻ Warta S.A.

Oferta TUnŻ Warta S.A. w tym zakresie jest bardzo szeroka i można ją dostosowywać w zależności od istniejących potrzeb.

Gwarancja spełnienia świadczenia wynika z wieloletniej historii i doświadczenia TUnŻ WARTA S.A. oraz faktu, że TUnŻ WARTA S.A. jest jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.  

Jeżeli los Twoich bliskich jest dla Ciebie ważny skorzystaj z oferty TUnŻ Warta S.A. i wybierz formę ubezpieczenia, która najbardziej będzie ich chronić.

 

Warta Ochrona - Polisa Warta Ochrona przeznaczona jest dla osób, które pragną zabezpieczyć finansowo swoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych okoliczności i poszukują długoterminowej ochrony dla siebie i swojej rodziny - nawet na bardzo wysokie kwoty.

 

Warta Twoja Przyszłość - Ubezpieczenie Warta Twoja Przyszłość przeznaczone jest dla osób, które planują przyszłość z troską o swoich najbliższych. Oferta jest idealnym połączeniem ochrony ubezpieczeniowej z możliwością inwestowania środków, a tym samym gromadzenia kapitału. Takie rozwiązanie zabezpieczy finansowo Twoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i pozwoli Ci odkładać środki na przyszłość.

 

Warta Posag - dla rodziców, dziadków i wszelkich innych osób, które chcą zapewnić dziecku finansowe bezpieczeństwo.

 

Warta Dla Ciebie i Rodziny oferta dla osób, które szukają zabezpieczenia siebie oraz rodziny na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych. Unikalna konstrukcja Programu zapewnia klientom indywidualnym szeroki zakres ochrony zarezerwowany dotąd dla osób objętych grupowymi ubezpieczeniami organizowanymi przez firmy (np. wypłata w momencie narodzin dziecka czy śmierci rodziców/teściów).

 

 

NOTOWANIA FUNDUSZY (kliknij)

 

 

Wyszukiwarka

Nasi goście

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

FaceBook